Komiksy dla dzieci

Komiksy dla dzieci są super! Sprawdź, dlaczego warto

Opowieści o dzieciach – ich perypetiach szkolnych, relacjach z przyjaciółmi i rodzicami, ulubionych zwierzakach i pasjach. O przygodach w codziennym życiu, ale też tych przeżywanych dzięki wyobraźni. Światowe dziecięce bestsellery komiksowe oraz serie polskich autorów, laureatów „Konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci” – zabawne, świetnie narysowane i mądre.

Wydawnictwo Egmont Polska opublikowało najnowszy sampler serii komiksowych dla dzieci, który można pobrać w formacie PDF

W samplerze można znaleźć fragmenty dobrze znanych polskim czytelnikom serii, ale również zupełnie nowe propozycje, które ukażą się w tym roku pod szyldem Klubu Świata Komiksu Egmont Polska. Obecnie rozbudowujemy ofertę dziecięcą o kolejne linie wydawnicze – pełnometrażowe opowieści, gdzie każdy tom zawiera jedną dłuższą fabułę. To komiksy pięknie narysowane, z inteligentnymi i wciągającymi młodego czytelnika historiami, wydane w eleganckiej, twardej oprawie. „Pamiętniki Wisienki”, „Śledztwa Enoli Holmes” i „Czarolina” to trzy pierwsze serie w tej linii (każda seria składa się z kilku tomów). Ich bohaterkami są aktywne i ciekawe świata dziewczyny, które uczestniczą w niesamowitych przygodach i podróżach, rozwiązują zagadki kryminalne, odkrywają tajemnice rodzinne, odwiedzają niezwykłe światy i zawierają nowe przyjaźnie. – podkreśla we wstępie do samplera Tomasz Kołodziejczak, Redaktor Naczelny Klubu Świata Komiksu oraz dyrektor działu komiksów i gier Egmont Polska – W 2021 roku tę ofertę wzbogacą kolejne nowe serie: „Światła Północy”, „Pozytywka” i „Siostry Niezapominajki”. Nasza oferta to kapitalne komiksy o dzieciach dla dzieci (i ich rodziców). 

Sampler w wersji PDF można pobrać ze strony Egmont.pl

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze komiksy dla dzieci [TOP RANKING 2021]

Najlepsze komiksy - twórcy:

Redakcja

Fani filmów, seriali oraz komiksów. Popkulturę zjadają w olbrzymich ilościach. Wychowali się na komiksach wydawanych przez TM-Semic. Za dzieciaka uwielbiali Lobo. Kurde bele!

Zobacz wszystkie teksty