TOP 4 POMYSŁY NA PREZENT DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY MA W SOBIE COŚ Z DZIECKA

Top 4 pomysły na prezent dla mężczyzny, który ma w sobie coś z dziecka

Często mówi się, że mężczyźni to wieczne dzieci. Nietrudno się z tym zgodzić, biorąc pod uwagę fakt, że wielu z nich uwielbia gadżety, ale też interesuje się superbohaterami. Dziś przedstawimy Wam 4 najlepsze pomysły na prezent właśnie dla nich. Gwarantujemy, że na pewno będą zachwyceni.

Top 1: komiksy

Mężczyźni uwielbiają czytać komiksy i trzeba przyznać, że rzeczywiście jest to świetna rozrywka, która pozwala się zrelaksować, odprężyć, a często też się pośmiać. Wybór powieści graficznych jest naprawdę duży. Możecie np. zdecydować się na komiks dla miłośnika mangi oraz japońskich superbohaterów pt. „My Hero. Academia”. Jest to komiks pełen akcji z elementami science fiction, a także supernatural. Miłośnicy tradycji będą zachwyceni komiksami Marvela, a dokładnie albumem z serii „Spiderman” czy „Indiana Jones”, a jeżeli dzieciństwo przypadało na lata 80. czy 90., to absolutnym must have jest „Tajemnicza świątynia”, która zawiera aż 257 prześmiesznych historii, gdzie w rolach głównych występują Kaczor Donald, Myszka Mickey czy też Goofy. Dla jeszcze starszych miłośników komiksów strzałem w dziesiątkę będzie „Kajko i Kokosz. Szkoła latania”. Jest to klasyczny tytuł cieszący się w Polsce naprawdę sporą popularnością. Opowiada historię dwóch słowiańskich wojowników, a dokładnie mądrego i uczciwego Kajka oraz silnego i egoistycznego Kokosza. Pomimo różnic ci dwaj bohaterowie przyjaźnią się i przeżywają liczne, niezwykle zabawne przygody.

Top 2: figurki superbohaterów

Każdy czasami ma ochotę poczuć się jak superbohater. Na szczęście jest to możliwe, i to nawet gdy jest się osobą dorosłą. Wystarczy np. wesprzeć akcje charytatywne i zrobić coś dobrego dla innych ludzi czy zwierząt. Choć nie jest się wtedy Supermanem, który ratuje cały świat, to jednak ma się pewność, że zrobiło się coś dobrego, co może pomóc innym. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny, który ma w sobie coś z superbohatera, ale też z dziecka, to poza komiksami świetnym pomysłem na prezent będą figurki superbohaterów. Egzemplarze kolekcjonerskie są często bardzo drogie, ale możesz też poszukać, np. aukcji z produktami używanymi. Bywają sytuacje, że ktoś chce pozbyć się swojej kolekcji i sprzedaje ją w korzystnej cenie. Najpopularniejsze są figurki bohaterów komiksów Marvela, które chyba nigdy nie wyjdą z mody. Swoją drogą figurkami można też bawić się ze starszymi dziećmi i odkrywać świat superbohaterów na nowo.

Top 3: gry na konsolę

Oczywiście świetnym i pewnym prezentem będzie także gra na konsolę. Można wybrać takie, które powstały na podstawie komiksów. Na pewno możemy polecić klasyczne tytuły takie jak „Spiderman” czy też „Batman”. Warte uwagi są również edycje kolekcjonerskie, np. zawierające plakaty, figurki czy naklejki, koszulki, a nawet specjalne kody. Niewątpliwie na zainteresowanie zasługuje też „Wiedźmin”. Nie tylko książki z tej serii były fenomenalne, ale również gra zdobyła uznanie na całym świecie. Polecamy też edycję kolekcjonerską „God of War” z figurką, plakatami oraz grą planszową.

Top 4: bilet na konwent

Dla miłośników fantasy, komiksów czy też gier organizowane są różnego rodzaju zloty i inne imprezy związane z fandomem. Również w Polsce nie brakuje tego rodzaju eventów, z których najpopularniejsze to Pyrkon w Poznaniu czy Copernicon w Toruniu. Często – zwłaszcza w przypadku bardziej kameralnych imprez, połączonych np. z sesjami RPG czy LARP – kupienie biletów wymaga szybkiego zalogowania się na stronie, gdyż rozchodzą się one jak przysłowiowe świeże bułeczki. Jeżeli więc chcecie drugiej osobie sprawić przyjemność, to na pewno zakup biletu na takie wydarzenie będzie strzałem w dziesiątkę.

Artykuł sponsorowany

Najlepsze komiksy - twórcy:

Redakcja

Fani filmów, seriali oraz komiksów. Popkulturę zjadają w olbrzymich ilościach. Wychowali się na komiksach wydawanych przez TM-Semic. Za dzieciaka uwielbiali Lobo. Kurde bele!

Zobacz wszystkie teksty